Taisyklės

Pristatymo sąlygos

Perkant knygas mūsų internetinėje parduotuvėje, pirkėjas pats užsakymo metu nurodo prekių pristatymo būdą bei pristatymo adresą. Knygas siunčiame ir į užsienį, tačiau kol kas pristatymas yra apribojamas tik į ES valstybes, norėdami užsisakyti knygas į ne ES valstybes rašykite raraleidykla@gmail.com, siuntimą suderinsime. Galimi pristatymo variantai Lietuvos teritorijoje:

* siuntimas į LP Express paštomatą perkant iki €15.00 siuntimo kaina €1.50, perkant už daugiau nei €15.00 siuntimas nemokamas. 

* siuntimas į Omniva paštomatą  perkant iki €15.00 siuntimo kaina €1.50, perkant už daugiau nei €15.00  siuntimas nemokamas. 

* siuntimas registruotu paštu  nepriklausomai nuo užsakymo sumos, kaina  €3.50

Užsisakant prekes su siuntimu į užsienį, siuntimo kainos priklauso nuo prekių svorio ir gavėjo valstybės. 

Pristatymo kaina automatiškai įskaičiuojama ir pateikiama pirkėjui apmokėti kartu su užsakymu.

Gavus pirkėjo apmokėjimą, įsipareigojame Lietuvoje prekes pristatyti (priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo) per 2-5 darbo dienas.

Leidykla RARA atleidžiama nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo metu.

Prekių grąžinimas 

Remiantis LR Vyriausybės nutarimo Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ 2014 m. liepos 22 dienos pakeitimu Nr. 738 nuotoliniu būdu (internetu, telefonu) įsigytos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų, Civilinio kodekso straipsniuose 6.228 ir 6.228 nustatyta tvarka.

Jeigu pageidaujate grąžinti Leidyklos RARA el. parduotuvėję įsigytą (-as) prekę (-es) per 14 dienų kreipkitės el. paštu raraleidykla@gmail.com.

Kokybiškos prekės privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokią gavote – originalioje pakuotėje, nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos.

Jeigu grąžinate kokybiškas prekes jų originalioje pakuotėje, siuntos išlaidas apmoka pirkėjas. Jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas siuntimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos. 

Jeigu gavę užsakymą pastebėsite, jog knyga (-os) yra nekokybiška ar su defektais, praneškite apie tai el. adresu raraleidykla@gmail.com. Pagal Jūsų pageidavimą, nekokybišką prekę savo sąskaita pakeisime į kokybišką arba grąžinsime Jums už šią prekę sumokėtus pinigus.

Duomenų apsauga

Leidykla RARA gerbia kiekvieno teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi tik tam, kad: 
1. būtų apdoroti Jūsų prekių užsakymai;
2. būtų išrašyti finansiniai dokumentai; 
3. būtų išspręstos problemos, susijusios su prekių pateikimu ar pristatymu;

Garantuojame, jog jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami rinkodariniais tikslais.